-=| Eternal Legion |=-
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

-=| Eternal Legion |=-

Eternal Legion Greek Game Community...!!!
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Holy Paladin Application

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Indulgen
Επισκέπτης




Holy Paladin Application Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Holy Paladin Application   Holy Paladin Application I_icon_minitimeΠεμ Μάης 20, 2010 6:43 am

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Όνομα Παίκτη : Τάσος
Ηλικία : 20

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Στοιχεία χαρακτήρα που αναφέρεται το application.

Όνομα MAIN Χαρακτήρα : Indulgent
Class και Talent Builds : Paladin - Holy(54/17/0), Retribution(11/5/55)
Armory Link : eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Genjuros&cn=Indulgent
UI ScreenShot Link : img444.imageshack.us/img444/8518/wowscrnshot052010195634.jpg Grid, XPerl, Pallypower, bartender apla, lita ki aperitta Razz
Played Time : 7days (με την paladin)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι άλλους χαρακτήρες έχεις που μπορεί να θελήσεις να βάλεις στο guild κάποια στιγμή;

Όνομα ALT Χαρακτήρα : Tadaloda
Class και Talent Builds : Δεν είναι 80, είναι alliance, main επί vanila, tbc, αρχές WotlK
Played Time : 70 days.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ποιά boss encounters στο Classic WoW(60 level), Burning Crusade(70 level) έχεις δεί;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Έχω παίξει και ξέρω τα tactics όλων των encounters, παραθέτω όσα έχω παίξει όταν ήμουν στα αντίστοιχα lvl Classic==> ZG, AQ20, MC, Onyxia cleared, TbC==> Kara, ZA, Gruul, Maggy, SSC (όχι lady), SSC (όχι Kael), Hyjal clear (pre 3.0), BT (up to and including Gorfiend pre 3.0). Τα προηγούμενα ήταν με τον warlock. Με την pala στο σύντομο διάστημα που είμαι 80 έχω κάνει ToC 10/25 (εκτός του last - leavers Razz). Παρ' όλ αυτά όπως προανέφερα ξέρω tacts για κάθε encounter που ίσως και να μην δω ποτέ Razz


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε ποιά guild είσουν και γιατί έφυγες από αυτά;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : --

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μπορείς να παίζεις ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ από 20.00 έως 00.00;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Τετάρτη ειδικά αυτήν την περίοδο αρκετά δύσκολα. Δευτέρα και Πέμπτη κατά 80% μπορώ. (Γενικά αυτήν την περίοδο υπάρχουν εξεταστικές κτλ Razz)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Το Loot System μας είναι τύπου "Παράγκα", δηλαδή αποφασίζουν οι officers τί πάει πού και δεν έχουμε DKP, έχεις πρόβλημα με αυτό;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : I can live with it Razz Υποθέτω οι officers κοιτάνε πρώτα το καλό του guild και μετά του εαυτόυ τους. Razz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε περίπτωση που θα χρειαστεί να γίνουν αλλαγές στη σύνθεση ενός Raid και σου ζητηθεί να βγείς από αυτό για να μπεί κάποιος άλλος, το κάνεις δίχως αντίρρηση, έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό; (Αιτιολόγησε την απάντησή σου)

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Ουδέν πρόβλημα

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γράψε πως άκουσες για το guild και γιατί το επέλεξες ανάμεσα σε άλλα για να κάνεις εδώ το application σου και ανέφερε ποιος από τα μέλη του guild θα στήριζε αυτό το application.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Έκανα πρόσφατα reroll σε Horde μετά από αρκετό καιρό αποχή από το wow οπότε σίγουρα δεν με γνωρίζει κανένας. Από εκεί και πέρα ψάχν πρώτα μια παρέα και το γεγονός ότι το guild είναι ελληνικό αποτελεί μεγάλο plus. Έπειτα, αν και αυτό έρχεται δεύτερο, όπως είδα έχετε συμπαθητικό progress και θα ήθελα να βοηθήσω κι εγώ όσο μπορώ σε αυτό.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι το ξεχωριστό πιστεύεις ότι έχεις σαν άτομο και σαν in-game χαρακτήρας που θα μας κάνει να σε επιλέξουμε.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : My mom says I'm special! Razz Θεωρώ τον εαυτό μου ώριμο άτομο και μ' αρέσει να συναναστρέφομαι με ώριμα άτομα ακόμα κι αν το ενδιάμεσο είναι μία οθόνη υπολογιστή. Είμαι υπομονετικός, δεν δίνω δικαιώματα, οπότε δεν δημιουργώ και προβλήματα. Παίζω wow (με διακοπές) από το event του AQ οπότε αν και δεν έχω πάρα πολύ μεγάλη εμπειρία σαν healer μπορώ να εγγυηθώ ότι σε environment mechanics του styl τρέξτε έξω απ' το Defile στον LK (tankspot ftw Razz) δεν θα αποτελώ πρόβλημα. Καταλαβαίνω ότι δεν χρειάζεστε holy paladins αυτήν την στιγμή και το γεγονός ότι το gear μου δεν είναι πολύ δυνατό δεν βοιηθάει οπότε να προσθέσω ότι αν γίνω accept δεν έχω κανένα πρόβλημα να μένω έξω από τα πρώτα raids. Τέλος, να αναφέρω ότι τα professions, τα enchants και τα gems είναι στην to do list. Ο character είναι 80 lvl 3 μέρες και επικεντρώθηκα κυρίως στην απόκτηση gear. Ευχαριστώ για την προσοχή σας Smile

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nevessar
Officer
Nevessar


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ηλικία : 41
Τόπος : sto xwma
Registration date : 18/04/2007

Holy Paladin Application Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Holy Paladin Application   Holy Paladin Application I_icon_minitimeΤρι Μάης 25, 2010 2:04 pm

Para poly kalo application kai apo ta plirestera pu exume dei.Distixws omos oi theseis twn paladins einai yperkalimenes autin tin periodo.Eyxaristume poly gia to endiaferon kai kali sinexeia.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Holy Paladin Application
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Holy paladin application.
» New Application From Holy Paladin
» Holy Paladin
» holy paladin wants to join..:D
» application paladin

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
-=| Eternal Legion |=- :: WoW Forum...!!! :: Applications στο WoW Guild μας...!!!-
Μετάβαση σε: