-=| Eternal Legion |=-
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

-=| Eternal Legion |=-

Eternal Legion Greek Game Community...!!!
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Oùrg application

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
O&ug
Επισκέπτης




Oùrg application Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Oùrg application   Oùrg application I_icon_minitimeΠεμ Ιουν 03, 2010 11:30 pm

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Όνομα Παίκτη :Δήμος
Ηλικία : 21

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Στοιχεία χαρακτήρα που αναφέρεται το application.

Όνομα MAIN Χαρακτήρα : Oùrg
Class και Talent Builds : Warrior Prot
Armory Link :
UI ScreenShot Link :
Played Time : 28 days

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι άλλους χαρακτήρες έχεις που μπορεί να θελήσεις να βάλεις στο guild κάποια στιγμή;

Όνομα ALT Χαρακτήρα : -
Class και Talent Builds : -
Played Time : -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ποιά boss encounters στο Classic WoW(60 level), Burning Crusade(70 level) έχεις δεί;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Classic: Onyxia, MC full,ZG full , AQ20/40 +BWL ta prwta 3-4 boss (den thimame)
Burning: Kharazhan full, Gruul's lair, ZA 2-3 boss

Τα παραπάνω τα έχω δει με άλλους char και όχι με τον Ourg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε ποιά guild είσουν και γιατί έφυγες από αυτά;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Hellenic Horde Nagrand server.

Είχα σταματίσει πριν απο κάποιους μήνες. Ξεκίνησα τώρα ξανά και άλλαξα και server.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μπορείς να παίζεις ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ από 20.00 έως 00.00;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Ναι και όχι μόνο.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Το Loot System μας είναι τύπου "Παράγκα", δηλαδή αποφασίζουν οι officers τί πάει πού και δεν έχουμε DKP, έχεις πρόβλημα με αυτό;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Όχι εφόσον οι Officers ξέρουν τι τους γίνεται Smile

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε περίπτωση που θα χρειαστεί να γίνουν αλλαγές στη σύνθεση ενός Raid και σου ζητηθεί να βγείς από αυτό για να μπεί κάποιος άλλος, το κάνεις δίχως αντίρρηση, έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό; (Αιτιολόγησε την απάντησή σου)

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Δίχως αντίρησση. Παρόλο την περιορισμένη εμπειρία μου στα new raids κατανοώ ότι χρειάζετε διαφορετικό setup σχεδόν σε κάθε boss.
Και στην τελική πρώτα πάει το progress του guild και δεύτερο έρχετε το progress του παίκτη.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γράψε πως άκουσες για το guild και γιατί το επέλεξες ανάμεσα σε άλλα για να κάνεις εδώ το application σου και ανέφερε ποιος από τα μέλη του guild θα στήριζε αυτό το application.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Ο Palonean (νομίζω) μου ανέφερε το guild ως pve guild.
Τώρα γιατί το επέλεξα? Θα ακουστεί αστείο αλλά είδα τον Katsumi ως member και κάτι μου θυμίζει αυτό το nick επίσης κάτι μου θυμίζει και το guild name και αυτά τα δύο μου δίνουν ένα καλό gut feeling.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι το ξεχωριστό πιστεύεις ότι έχεις σαν άτομο και σαν in-game χαρακτήρας που θα μας κάνει να σε επιλέξουμε.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ :
Σαν in-game char θα μπορώ να προμηθεύω όσο μπορώ με fish feast.
Σαν παίκτης είμαι active , έχω καλά αντανακλαστικά, μαθαίνω γρήγορα και κατανοώ τα new tactics.
Σαν άτομο είμαι ΠΑΟΚ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ourg
Επισκέπτης




Oùrg application Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Oùrg application   Oùrg application I_icon_minitimeΠεμ Ιουν 03, 2010 11:33 pm



Έφαγε κόλημα και δεν έβγαλε τα url
Τεσπά αυτό είναι το Armory και έχει και τα talents μεσα.

Το Ourg ,επειδή δεν το έβγαλε καλά , το "u" in game το γράφω με
alt+shift "v"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nevessar
Officer
Nevessar


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ηλικία : 41
Τόπος : sto xwma
Registration date : 18/04/2007

Oùrg application Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Oùrg application   Oùrg application I_icon_minitimeΤρι Ιουν 08, 2010 11:41 am

Ayti tin stigmi eimaste kalimenoi apo warriors opote kai aporriptetai i aitisi.Eyxaristume gia to endiaferon kai kali sinexeia.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Oùrg application
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Application
» Application
» Application
» application
» application

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
-=| Eternal Legion |=- :: WoW Forum...!!! :: Applications στο WoW Guild μας...!!!-
Μετάβαση σε: