-=| Eternal Legion |=-
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

-=| Eternal Legion |=-

Eternal Legion Greek Game Community...!!!
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Druid Feral, Tank application

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AXelwos
Επισκέπτης




Druid Feral, Tank application Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Druid Feral, Tank application   Druid Feral, Tank application I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 20, 2010 3:12 am

Όνομα Παίκτη : Μιχάλης Κουτσογιαννάκης
Ηλικία : 22

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Στοιχεία χαρακτήρα που αναφέρεται το application.

Όνομα MAIN Χαρακτήρα : Axelwos
Class και Talent Builds : Druid/Feral/Tank
Armory Link :
UI ScreenShot Link :
Played Time : 52d 2h

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι άλλους χαρακτήρες έχεις που μπορεί να θελήσεις να βάλεις στο guild κάποια στιγμή;

Όνομα ALT Χαρακτήρα :
Class και Talent Builds :
Played Time :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ποιά boss encounters στο Classic WoW(60 level), Burning Crusade(70 level) έχεις δεί;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ :Εκτός Illidan & όλα των 60",έχω δει τα υπόλοπα στην εποχή τους

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε ποιά guild είσουν και γιατί έφυγες από αυτά;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Seven Sins - Deverenian - FaLLeN ήταν οι τελευταίες 3..στις 2 έφυγα λόγο attitude των Guild-Runners,Στους FaLLeN Δυστυχώς λόγω disband

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μπορείς να παίζεις ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ από 20.00 έως 00.00;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Προς το παρόν Σαφώς,με τον Ερχομό του Οκτώβρη θα ξέρω λεπτομέριες για την ερχόμενη χρονιά

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Το Loot System μας είναι τύπου "Παράγκα", δηλαδή αποφασίζουν οι officers τί πάει πού και δεν έχουμε DKP, έχεις πρόβλημα με αυτό;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Αυτό π μετράει είναι η παρέα,παιχνίδι είναι το WoW αντίθετα με το τι πιστεύουν πολλοί..Κανένα πρόβλημα εδώ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε περίπτωση που θα χρειαστεί να γίνουν αλλαγές στη σύνθεση ενός Raid και σου ζητηθεί να βγείς από αυτό για να μπεί κάποιος άλλος, το κάνεις δίχως αντίρρηση, έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό; (Αιτιολόγησε την απάντησή σου)

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Ουδέν πρόβλημα κ εδώ, αλλά θα ήθελα να το γνωρίζω λίγο προτύτερα, μην μου το ανακοινώσετε την τελευταία στιγμή

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γράψε πως άκουσες για το guild και γιατί το επέλεξες ανάμεσα σε άλλα για να κάνεις εδώ το application σου και ανέφερε ποιος από τα μέλη του guild θα στήριζε αυτό το application.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Για το Guild ξέρω απ όταν έπαιζαν φίλοι μου ακόμα, πριν κάνω δικό μου account..Αυτό π με ώθησε να κάνω αυτό το apply είναι ότι έχουν περάσει φίλοι μ απ εσάς,μερικοί ακόμη είναι σε σας..Ο Zoggles θα με στιρίξει σ' αυτην την προσπάθεια ένταξής μου στο δυναμικό σας

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι το ξεχωριστό πιστεύεις ότι έχεις σαν άτομο και σαν in-game χαρακτήρας που θα μας κάνει να σε επιλέξουμε.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Αν θα έχουμε την χαρά να ειδοθούμε απ κοντά θα δείτε ότι είμαι καλή παρέα, όχι ότι θα περάσουμε λιγότερο όμορφα online..Ως in-game-char μ αρέσει με ότι ασχολούμαι να το κάνω σωστά,συνεπώς στο WoW ασχολούμαι συστηματικά με forums,posts,διάφορα άλλα sites για να ενημερώνομαι κ να μεταδίδω ότι μαθαίνω στ guild κ σε φίλους..Όποιος χρειαστεί βοήθεια απ μένα, αν μπορώ να του την δώσω, θα την έχει απλόχερα

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Druid Feral, Tank application
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Feral DRUID
» Tank warrior application
» warrior application ( tank)
» Feral dps
» Feral dps

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
-=| Eternal Legion |=- :: WoW Forum...!!! :: Applications στο WoW Guild μας...!!!-
Μετάβαση σε: