-=| Eternal Legion |=-
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

-=| Eternal Legion |=-

Eternal Legion Greek Game Community...!!!
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Chubbykid - Shamman Enhancement

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Giannis
Επισκέπτης




Chubbykid - Shamman Enhancement Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Chubbykid - Shamman Enhancement   Chubbykid - Shamman Enhancement I_icon_minitimeΤρι Σεπ 07, 2010 6:42 am

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Όνομα Παίκτη : Γιάννης
Ηλικία : 22

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Στοιχεία χαρακτήρα που αναφέρεται το application.

Όνομα MAIN Χαρακτήρα : Chubbykid
Class και Talent Builds : Shamman Enhancment 19/52/0
Armory Link :
UI ScreenShot Link :
Played Time :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι άλλους χαρακτήρες έχεις που μπορεί να θελήσεις να βάλεις στο guild κάποια στιγμή;

Όνομα ALT Χαρακτήρα : -
Class και Talent Builds : -
Played Time : -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ποιά boss encounters στο Classic WoW(60 level), Burning Crusade(70 level) έχεις δεί;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : BWL-BT-EOE-Karazhan

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε ποιά guild είσουν και γιατί έφυγες από αυτά;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Εχω 1-2 μηνες που ξαναξεκήνισα το WoW, δεν είμαι σε Raiding Guild αυτην την στιγμή και ο λόγος που επιθυμώ να φύγω είναι για να κανω λίγο Progress.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μπορείς να παίζεις ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ από 20.00 έως 00.00;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Δυστηχως ή ευτηχως λόγο δουλειάς δεν μπορώ να παίζω και τις 3 μερες αυτες τις ώρες. Σίγουρα μια ή και 2 απο αυτες τις μέρες μπορω να παίζω αυτες τις ωρες.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Το Loot System μας είναι τύπου "Παράγκα", δηλαδή αποφασίζουν οι officers τί πάει πού και δεν έχουμε DKP, έχεις πρόβλημα με αυτό;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Το DKP δεν το πολυσυμπάθησα ποτε, πιστευω οτι είναι καλήτερο για την πρόοδο της guild να αποφασίζουν οι Officer για το που θα παει τι..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε περίπτωση που θα χρειαστεί να γίνουν αλλαγές στη σύνθεση ενός Raid και σου ζητηθεί να βγείς από αυτό για να μπεί κάποιος άλλος, το κάνεις δίχως αντίρρηση, έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό; (Αιτιολόγησε την απάντησή σου)

ΑΠΑΝΤΗΣΗ :Δεν έχω πρόβλημα με αυτο. Ίσως χρειαστεί να μείνω εγώ εκτος για να μπει κάποιο άλλο μέλος όπως μπορει στο παρελθόν να χρειαστηκε να μείνει κάποιο άλλο μέλος εκτος για να μπώ εγω.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γράψε πως άκουσες για το guild και γιατί το επέλεξες ανάμεσα σε άλλα για να κάνεις εδώ το application σου και ανέφερε ποιος από τα μέλη του guild θα στήριζε αυτό το application.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ :Έψαχνα κατι soft core, με φιλικό και παρεϊστικο κλίμα, οποιον εχω ρωτήσει για τους Eternal μου έχει πει ακριβως αυτα που ψάχνω. Ο Σταμάτης ( Nstam ) επήσις μου έχει πει για το κλίμα που επικρατεί στο Guild σας.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι το ξεχωριστό πιστεύεις ότι έχεις σαν άτομο και σαν in-game χαρακτήρας που θα μας κάνει να σε επιλέξουμε.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Δεν μπορω να σας πω ουτε αν έχω κάτι το ιδιαιτερο ουτε ποιο ειναι αυτο. Αυτο που μπορώ να σας πω με σιγουριά είναι οτι θα συνεισφέρω πολύ σε αυτο το "χαβαλετζιδικο" οπως λέτε και εσεις κλίμα.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nstam
Forum Member
Nstam


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Αργυρούπολη
Registration date : 14/02/2008

Chubbykid - Shamman Enhancement Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chubbykid - Shamman Enhancement   Chubbykid - Shamman Enhancement I_icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 11:37 pm

Με το Γιάννη είμαστε πολλά χρόνια φίλοι IRL. Προσπαθεί πάντα για το καλύτερο. Είναι ικανός να χαλάσει ΠΟΛΛΑ G για +1 ή +2 stats. Είναι απ΄τους ανθρώπους που θα ιδρώσει αν κάτι δεν πάει καλά. Θα στεναχωρηθεί αν έκανε λάθος το rotation αντί να πει "έλα μωρέ τώρα" και δεν θα είναι με δεξί click για το Loot.

Ξέρω πως δεν τον ενδιαφέρει τόσο το Loot όσο το να πετυχαίνεις κάτι. Να κάνεις το Progress και να πεις NAI ρε γαμώτο. Τα καταφέραμε.

Δεν λέω οτι δεν θα υπάρξει EL χωρίς αυτόν, αλλα ξέρω πως ΣΙΓΟΥΡΑ θα προσπαθήσει ΠΟΛΥ για να πετύχουμε κάτι. Πάντα οργανωμένος με πολλά Flask, Potion και Foodbuffs που δεν διστάζει να χρησιμοποιήσει ακόμα και στα Trash.

Ένας must φίλος, ένας must player για το Raid και ένας MUST τύπος για νε πεθάνεις στο γέλιο ΧΩΡΙΣ όμως να γίνεται γελοίος.

Καλή τύχη Γιάννη με το Apply σου.
(Παραθέτω και ένα Link για το armory μιας και βλέπω οτι πάνω στο άγχος του ξέχασε να βάλει: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Genjuros&cn=Chubbykid )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Windfury
Forum Member



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 35
Τόπος : Preveza
Registration date : 29/04/2010

Chubbykid - Shamman Enhancement Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chubbykid - Shamman Enhancement   Chubbykid - Shamman Enhancement I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 11, 2010 10:13 pm

Stamati sto diko sou apply paizei na egrapses ligotera salia Razz
Exw milisei me to palikari(Giannh) kai fainetai apo ta atoma pou prospathoun kai tha einai mia kali epilogi. Epitelous ligos antagwnismos gt me exei faei i monaxia stin koryfi...kai to kryo Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pinwmpires
Forum Member
Pinwmpires


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 10/09/2010

Chubbykid - Shamman Enhancement Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chubbykid - Shamman Enhancement   Chubbykid - Shamman Enhancement I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 11, 2010 10:50 pm

Παράθεση :
Stamati sto diko sou apply paizei na egrapses ligotera salia Razz

Idd αν και ξέχασε να αναφέρει τα δυνατά σημεία του χαρακτήρα μου.. και εστίασε περισότερο στο ποσο must είμαι.. γενικά! Laughing

Παράθεση :
Epitelous ligos antagwnismos gt me exei faei i monaxia stin koryfi...kai to kryo Razz
Μην ανυσηχείς Γιάννη, θα σε κατεβάσω στο χαμηλότερο επίπεδο του Recount που επικρατει μεσογειακό κλίμα για να μου κάνεις και παρέα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shpongled
Forum Member
Shpongled


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ηλικία : 37
Τόπος : I'm just a visitor...
Registration date : 27/04/2007

Chubbykid - Shamman Enhancement Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chubbykid - Shamman Enhancement   Chubbykid - Shamman Enhancement I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 11, 2010 11:06 pm

Πεταξτε ολους τους αχρηστους raiders
Παρτε.... τον - = [ Γ Ι Α Ν Ν Η ] = -
53 χρονια ποιοτητα ελβετικης τεχνολογιας, τωρα στα χερια σας!!!
Παρτε.... τον - = [ Γ Ι Α Ν Ν Η ] = -
Κανει dps, healαρει, tankάρει!
Ριχνει το BOSS σε δευτερόλεπτα! Όλο το damage μαζι και οχι lightning bolt - lightning bolt!
Παρτε.... τον - = [ Γ Ι Α Ν Ν Η ] = -
Μια δοκιμη, θα σας πεισει !

Γεια σου ρε Σταματη χαχαχαχαχα

edit:
Οσοι κανετε invite στα επομενα 15 λεπτα, θα παρετε αλλον εναν - = [ Γ Ι Α Ν Ν Η ] = - ΔΩΡΟ!
ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nstam
Forum Member
Nstam


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Αργυρούπολη
Registration date : 14/02/2008

Chubbykid - Shamman Enhancement Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chubbykid - Shamman Enhancement   Chubbykid - Shamman Enhancement I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 12, 2010 8:17 am

Ε τι; Να μην περιγράψω το παιδί; Τι να λέω τώρα. Οτι είναι ψηλός μελαχρινός με γαλάζια μάτια, αδύνατος;

Χαχαχαχαχαχα... Shpongled λέει.. Τώρα από κάτω θα απαντήσει και ο Picaccula (η όπως γράφεται τέλος πάντων muhahah) ....

Alex μόνο εσύ λείπεις απ'το Game και μη με αναγκάσεις να σου χτυπήσω το κουδούνι με Gamecard στο χέρι... Άντε, άντε .... (και btw πότε θα πάμε για καφέ Very Happy )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pinwmpires
Forum Member
Pinwmpires


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 10/09/2010

Chubbykid - Shamman Enhancement Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chubbykid - Shamman Enhancement   Chubbykid - Shamman Enhancement I_icon_minitimeΔευ Σεπ 13, 2010 12:49 am

Παιδιά λόγω οικονομικής κρίσης και επείδη καταλαβαίνω πόσο ζορισμένος είναι ο κόσμος τους τελευταιους μήνες, θα ήθελα να αναφέρω πως γίνοντε και ευκολίες - ατοκες δόσεις - με πίστωση και αλλα πολλα ωστε να μπορει ο καθε ενας απο εσας να αποκτίσει εναν - = [ Γ Ι Α Ν Ν Η ] = -

Καλέστε μας τωρα στο 800 700 600 τρείς και πάρε τ' @@ μου και o καταπληκτικος - = [ Γ Ι Α Ν Ν Η Σ ] = - θα έρθει στο σπίτι σας στην φιλική τιμή των 2 ευρω ( μαζι με τα μετφορικά.. )

Παράθεση :
Alex μόνο εσύ λείπεις απ'το Game και μη με αναγκάσεις να σου χτυπήσω το κουδούνι με Gamecard στο χέρι


Αλέξη, πολυ κουβαρδάς ο φίλος σου... εμεις ρίχνουμε την τιμή του καταπληκτικού προϊόντος - = [ Γ Ι Α Ν Ν Η Σ ] = - ακομα ακομα κανουμε και ευκολιες και ο Σταμάτης μοιράζει Game Cards.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
purplemoor
Officer
purplemoor


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 47
Τόπος : Αμφιάλη
Registration date : 28/04/2007

Chubbykid - Shamman Enhancement Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chubbykid - Shamman Enhancement   Chubbykid - Shamman Enhancement I_icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 6:00 am

gylo zeis esy mas odigeis gianni mila mou online
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Chubbykid - Shamman Enhancement
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» application ( shamman healer )

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
-=| Eternal Legion |=- :: WoW Forum...!!! :: Applications στο WoW Guild μας...!!!-
Μετάβαση σε: