-=| Eternal Legion |=-
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

-=| Eternal Legion |=-

Eternal Legion Greek Game Community...!!!
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Application

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nekios
Επισκέπτης




Application Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Application   Application I_icon_minitimeΔευ Οκτ 18, 2010 3:39 pm

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Όνομα Παίκτη : Νεκτάριος
Ηλικία : 21

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Στοιχεία χαρακτήρα που αναφέρεται το application.

Όνομα MAIN Χαρακτήρα : JInzull
Class και Talent Builds : Hunter Sv(03/02/31) Beast Master(31/05/00)
Armory Link : Στην παρουσα φάση δεν έχω λόγο faction change μιλήστε μου ingame για inspect
UI ScreenShot Link : (η φωτογραφεία είναι πριν το faction change )
Played Time : 77 days

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι άλλους χαρακτήρες έχεις που μπορεί να θελήσεις να βάλεις στο guild κάποια στιγμή;

Όνομα ALT Χαρακτήρα : Asgalorth
Class και Talent Builds : Death Knight unholy(00/05/31) frost (00/31/05)
Played Time :30 days
P.s. Ο death knight είναι pvp alt επομενώς μπορεί να το βάλω στην guild ως social recruit ή και καθολού

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ποιά boss encounters στο Classic WoW(60 level), Burning Crusade(70 level) έχεις δεί;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ :Ξεκίνησα να παίζω wow επί tbc και το μόνο raid που είχα την ευκαιρία να δώ ήταν
το karazzan το εχώ κάνει full clear δλδ μέρχι και τον prince αλλά δεν εχω δει κατι αλλο γτ δεν είχα τιν δυνατότητα.

P.s ( Στο wolk εχω εμπειρια απο rs 10ρι 25ρι 10ρι επισεις heroic Icc 10man 11/12 Normal 10/12hc
Icc 25man 11/12 normal 7/12 heroic την ημερα που η πρωην guild μου εριξε Lk ελειπα για απο ro raid tackts ξέρω αλλα δεν ειμουν στο fight.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε ποιά guild είσουν και γιατί έφυγες από αυτά;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Firebreathers ήταν Alliance guild αλλά εκανε faction change και 3αφνικα αποφασισαν να ότι
έχουν πολλούς hunters και με kickaran χώρις να υπολογίσουν ουτε τιν υπομονί που εκανα 2 μηνες παγκο
μεχρι να πάρω spot ουτε οτι προσπάθειες έκανα απλά kick με μια απαντισι του στυλ δεν φταίς εσυ αλλα δεν χωράς δλδ τοσο πολοι ειωαι πια 5 hunters και τώρα ειναι 4

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μπορείς να παίζεις ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ από 20.00 έως 00.00;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ :Ναι

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Το Loot System μας είναι τύπου "Παράγκα", δηλαδή αποφασίζουν οι officers τί πάει πού και δεν έχουμε DKP, έχεις πρόβλημα με αυτό;κ
ΑΠΑΝΤΗΣΗ :Απο τι στιγμή που ειναι γαι το καλό της guild και υπαρχει αξιακρατεία κανένα απολύτως

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε περίπτωση που θα χρειαστεί να γίνουν αλλαγές στη σύνθεση ενός Raid και σου ζητηθεί να βγείς από αυτό για να μπεί κάποιος άλλος, το κάνεις δίχως αντίρρηση, έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό; (Αιτιολόγησε την απάντησή σου)

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Κανένα ουσιαστικα σκοπος μου είναι να έχω progress σαν ατομα αλλα αυτο ερχεται μεσω του progress του guild οποτε ναι θα δόσω τι θεση μου σε αλλο άτομο που είναι πιο χρησιμο στο boss fight apo emena και επίσεις θα δόσω το σποτ γιατι το χρωσταω στιν guild δεν ειναι δικό μου εγω απλως το δανειστικα

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γράψε πως άκουσες για το guild και γιατί το επέλεξες ανάμεσα σε άλλα για να κάνεις εδώ το application σου και ανέφερε ποιος από τα μέλη του guild θα στήριζε αυτό το application.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Στα τυφλα απλά είδα το progress σας διαβασα και rule σας και με βρηκαν συμφωνο
και ετσι αποφασισα να κανο apply

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι το ξεχωριστό πιστεύεις ότι έχεις σαν άτομο και σαν in-game χαρακτήρας που θα μας κάνει να σε επιλέξουμε.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Αφοσιοση υκπακοη στους κανονες και ξερω ποτε πρεπει να μιλαω και ποτε οχί επισεις ειμαι πολυ χαβαλες τισ ωρεσ που πρεπει και κανο το κοσμο να γελαει και 8ελω να διμιουργο παντα ενα ευχαριστο κλίμα για να περναω εγω καλα αλλα και ι παρεα μου .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Application
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Application
» Application
» Application
» application
» application

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
-=| Eternal Legion |=- :: WoW Forum...!!! :: Applications στο WoW Guild μας...!!!-
Μετάβαση σε: