-=| Eternal Legion |=-
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

-=| Eternal Legion |=-

Eternal Legion Greek Game Community...!!!
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Protection warrior application

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Treloorc
Επισκέπτης




Protection warrior application Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Protection warrior application   Protection warrior application I_icon_minitimeΔευ Μάης 16, 2011 11:06 am

Όνομα Παίκτη :Χρήστος
Ηλικία :19

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Στοιχεία χαρακτήρα που αναφέρεται το application.

Όνομα MAIN Χαρακτήρα :Treloorc
Class και Talent Builds :Warrior Protection 2/06/33
Armory Link : eu.battle.net/wow/en/character/genjuros/treloorc/advanced
UI ScreenShot Link : imageshack.us/photo/my-images/832/wowscrnshot051711001354.jpg/
Played Time :92days 15hours

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι άλλους χαρακτήρες έχεις που μπορεί να θελήσεις να βάλεις στο guild κάποια στιγμή;

Όνομα ALT Χαρακτήρα : Nibvu
Class και Talent Builds : Druid Restoration 8/2/31
Played Time : 20days 11hours

Όνομα ALT Χαρακτήρα : Isidaa
Class και Talent Builds : Mage Fire 3/53/3
Played Time : 27days 5hours

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ποιά boss encounters στο Classic WoW(60 level), Burning Crusade(70 level) έχεις δεί;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ :Στο Classic WoW δεν πρόλαβα να παίξω πολύ όταν ήμουν 54level το Burning Crusade έκανε realise.Στο Burning Crusade ξεκίνησα να ασχολούμαι με τα raids.Karazhan,Gruul,Zul Aman clear.SSC:Hydross the Unstable,The Lurker Below,Leotheras the Blind.TK: Void Reaver,Al'ar είχα κάνει τον Kael'thas Sunstrider μόνο μερικά tries.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε ποιά guild είσουν και γιατί έφυγες από αυτά;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Ambassadors of Pain.Έφυγα γιατί άλλα μου είχαν πεί και άλλα μου εφάρμοσαν.Μου είχαν πει οτι θα συμμετέχω σε 2 raids την βδομάδα αλλά τελικά δεν συμμετείχα καθόλου.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μπορείς να παίζεις ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ από 20.00 έως 00.00;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ :Ναι,μπορώ να παίξω με βολεύουν αυτές οι ώρες.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Το Loot System μας είναι τύπου "Παράγκα", δηλαδή αποφασίζουν οι officers τί πάει πού και δεν έχουμε DKP, έχεις πρόβλημα με αυτό;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ :Όχι δεν έχω πρόβλημα με αυτό.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε περίπτωση που θα χρειαστεί να γίνουν αλλαγές στη σύνθεση ενός Raid και σου ζητηθεί να βγείς από αυτό για να μπεί κάποιος άλλος, το κάνεις δίχως αντίρρηση, έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό; (Αιτιολόγησε την απάντησή σου)

ΑΠΑΝΤΗΣΗ :Όχι δεν έχω πρόβλημα με αυτό εξ'άλλου αυτός που θα με αντικαταστήσει θα θέλει loot.Επίσης στην θέση αυτού μπορεί να ήμουν εγώ.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γράψε πως άκουσες για το guild και γιατί το επέλεξες ανάμεσα σε άλλα για να κάνεις εδώ το application σου και ανέφερε ποιος από τα μέλη του guild θα στήριζε αυτό το application.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ :Για το Guild σας άκουσα απο τα διάφορα forum με τα καλύτερα guild του server και με τα καλύτερα Ελληνικά Guild.Επέλεξα να κάνω application στο guild σας γιατί μου αρέσει πολύ η ιδέα να μπώ σε ένα άκρως ανταγωνιστικό guild.Ξέρω άτομα από την guild σας αλλά δεν νομίζω οτι θα με στήριζαν γιατι λέμε μονο ενα "Γεία"και τίποτα άλλο.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι το ξεχωριστό πιστεύεις ότι έχεις σαν άτομο και σαν in-game χαρακτήρας που θα μας κάνει να σε επιλέξουμε.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Σαν άτομο είμαι πολύ οργανωτικός και θέλω όλα τα αντικείμενα να είναι σωστά τακτοποιήμενα.Επίσης όταν κάτι πάει στραβά και ευθύνομαι εγώ αναλαμβάνω την ευθήνη και δεν κρύβομαι "πίσω απο το δάχτυλό μου" το λάθος όμως αυτό θα προσπαθήσω να το λύσω και δεν θα επαναληφθεί.Επίσης αν βάλω κάτι σκοπό θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να το επιτύχω.Τέλος μου αρέσει πολύ ο χαβαλές αλλά όταν είναι τα πράγματα να σοβαρέψουν "διαγράφω"αυτόν τον χαβαλέ.

Σαν in-game χαρακτήρας πιστεύω ότι έχω πολύ καλά αντανακλαστικά και σαν tank που είμαι τα αντανακλαστικά είναι ένα μεγάλο συν.Ακομη,στο game ξέρω πολύ καλά τον χαρακτήρα μου και κάθε περίπτωση ξέρω να την αντιμετωπίζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Protection warrior application
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Protection warrior Application
» Warrior application
» Application Warrior
» warrior application ( tank)
» rogue/warrior application

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
-=| Eternal Legion |=- :: WoW Forum...!!! :: Applications στο WoW Guild μας...!!!-
Μετάβαση σε: